Hakkımızda

Hakkımızda

1996 yılında kurulan Almar İnşaat Alçı Dekorasyon, kurulduğu günden beri malzeme satışı ve uygulama taahhüdü hizmeti vermektedir. Aldığı hammadde bayilikleri ile alçı detay üretimlerinin yanı sıra, malzeme stoklarını da her an hazır kılarak hızlı, kaliteli ve eksiksiz hizmet üretmeyi kendine ilke edinmiştir.

Malzeme satışı ve üretim departmanında  hizmet veren firmamız, yenilikleri devamlı takip ederek sektörün taleplerine ve ihtiyaçlarına uygun olarak malzeme yelpazesini günden güne genişletmektedir.

Uygulama faaliyetlerini uzman ve tecrübeli kadrosuyla yürüten Almar; kartonpiyer, alçıpan asmatavan, alçıpan bölmeduvar, alçıpan duvar giydirme, taşyünü asmatavan, metal asmatavan ve benzeri birçok dekorasyon hizmetini sunarken, müşteri memnuniyetini her zaman birinci planda tutmaktadır. Son yıllarda firmamız müşteri talepleri doğrultusunda; MDF – Suntalam, alüminyum doğrama ve kapı, cam doğrama ve kapı, ısı ve ses yalıtımı, alçı ve polyester kalıp üretimi işlerini de yaparak, hizmet portföyünü genişletmiştir.

Firmamız kurulduğu günden bu yana müşterilerine daha iyi hizmet verme amacında olup, altyapısını bu doğrultuda geliştirmekte, personelini bu yönde eğitmektedir. İş disiplini ve kalite anlayışı ile kısa sürede müşterilerinin beğenisini kazanan Almar, malzeme teminini ve uygulama hizmetlerini her geçen gün geliştirerek sürdürmekte, sektörde daima ilerlemeyi ve iş kalitesini devamlı artırmayı amaçlamaktadır.

Almar İnşaat Alçı Dekorasyon

Şirket Bilgileri